Forum alkony.forumoteka.pl Strona Główna alkony.forumoteka.pl
Forum główne Alkonów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przywitaj się!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum alkony.forumoteka.pl Strona Główna -> Podgrodzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tigivo
Site Admin

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 4:20 pm    Temat postu: Przywitaj się! Odpowiedz z cytatem

Siemano!

Nazywam się Kordian, mam 19 lat ludzie mawiają na mnie Papuga. W imperium gram hohohoh a może i dłużej gdzieś ok 8-9 lat tylko na różnych kontach. Kończę w tym roku liceum i moim głównym priorytetem jest stworzenie nie zapomnianej gildii taką jaką miałem ok 3-4 ery temu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 6:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katiana
Site Admin

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema
Jestem Kamila mam 19 lat. W impa gram gdzieś tak jak Tivigo siema papug Razz konta miałam jako jeszcze Katiana, kończę liceum i mam nadzieje że ta gildia będzie nie zapomniana dla wszystkich z tych i przyszłych er co razem zdziałamy Smile Życzę miłej gry Smile
Powrót do góry
HunterSor
Mistrz młota

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema,
Mam na imie Grzesiek, w grudniu bedzie oczko ;], zaczynałem grać jakoś w 1-2 gim.., zawsze mi ender konta kasował za multi (mimo iz go nigdy nie mialem, a znajomi grali w kafejce ze mna) czyli jakies... 8 lat? kto by to liczyl, studiuje informatyke, i mam nadzieje na wspolprace i mila atmosfere w gildi ;]
Powrót do góry
Trampek
Adept

PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemanko, witam wszystkich.

Jestem Michał, mam podobno już ćwierć wieku ale jakoś nadal w to nie wierzę! W imperium grałem lata temu jak byłem jeszcze malutki i na chleb mówiłem bep. Interesuję się książką (a nawet kilkoma), muzyką i troszkę komputerkami itp. oprócz tego lubię sport każdej maści, spotkać się z przyjaciółmi i pograć czasem coś na komputerku. Ogólnie nigdy nie bawiłem się w gildie i zawsze grałem sobie sam (w każdej grze), tak więc musicie mnie instruować ze wszystkim Razz Mam nadzieję, że będę dobrym nabytkiem dla gildii:)

Pozdrufka!!

Dreakhil
Adept

PostWysłany: Sro Lip 16, 2014 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja też się przywitam:

Siemka, nazywam się Igor, wiekowo jestem zbliżony do wszystkich tutaj, bo mam 21 lat (i mimo, że zmarszczek przybywa, wciąż jestem piękny). W Imperium gram z doskoku, więc jakoś nigdy się nie zgłębiałem szczególnie w mechanikę ani gildie, ale że aktualnie mam dużo wolnego czasu, to myślę, że mogę to zmienić Smile
Powrót do góry
Raphael
Mistrz oręża

PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No czeeeeeść Very Happy

Rafał, lat 22, student. Jak wszyscy tutaj grałem w impa kiedy nie można było się wbić na serwer wieczorem [ahhh, to byli czasy... w loterii 50-100k, nie było pompowania WBB ani maks HP, Krige był archaniołem, a Blck Shp najlepszym kowalem ever]. Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze współpracowało Very Happy

Dekena
Adept

PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Na imię mam Błażej. Wiosen mam 29. W imperium gram jakieś 1600 dni. Pozdrawiam Wszystkich
Powrót do góry
Kebur
Adept

PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

To ja również się przywitam. Mam na imię Mateusz, w impa gram z Raphaelem od początku, to już będzie trochę czasu. Były przerwy oczywiście, ale czasem powrót do starych gierek z przeszłości to coś całkiem spoko, na dodatek, że jakieś gry via www nie wychodzą za ciekawe ostatnimi czasy.

Tak, więc, mam 24 lat, studiuję, już 2 stopień infa połączona z fizą, jednak wolałbym, żebyście zapamiętali - jak już musicie, że infa!

Ogólnie gra się dla zabawy! Tak więc, grajmy dla zabawy, palmy wioski i takie tam Wink

Pozdrawiam
Powrót do góry
Mecka
Adept

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wszyscy to wszyscy. Mam na imię Michał, mam 19 lat. Właśnie skończyłem liceum. Od zawsze interesowały mnie służby mundurowe takie jak policja i wojsko, mam nadzieje kiedys pracować w jednym z tych zawodów Wink w impa grałem bardzo dawno temu teraz postanowiłem powrócić.
Powrót do góry
wawri30
Adept

PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mieszkam w Wilkowicach. Aktualnie przebywam w Warszawie. Jestem handlowcem. Na imię mam Grzegorz.
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 6:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wawri30
Adept

PostWysłany: Nie Gru 07, 2014 5:13 pm    Temat postu: Pani Agnieszko... Odpowiedz z cytatem

Sad Witam serdecznie wszystkich. Wink Ale smak-----mam- na to- co pokazuje Agnieszka.... Rolling Eyes -nie tylko na to.....
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum alkony.forumoteka.pl Strona Główna -> Podgrodzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: